Ulaşımda Kalitenin Adresi
Birçok insan yılın hemen hemen her anında farklı noktalara seyahat etmektedir. Bunun pek çok nedeni var elbette. Özellikle yaz sezonu deniz turizmiyle can bulan Türkiye’nin pek çok cazibe merkezi olduğu görülmektedir. Yalnızca deniz turizmi de değil. Doğa, tarih, kültür ve sağlık turizmi sayesinde ülkemizde dikkat çeken onlarca turistik nokta vardır.
Güney Marmara illeri tüm bu turizm faaliyetlerinde başı çekiyor diyebiliriz. Balıkesir ve Çanakkale’nin gözde turistik mekânlarına ulaşımlarda tercih edebileceğiniz kalitesiyle her zaman adından söz ettiren firma ise Balıkesir Turizm’den başkası değildir.

Güney Marmara’da Seyahatler
Güney Marmara’nın her anlamda öne çıkan illeri Balıkesir ve Çanakkale’dir. Kaz Dağları’nın doğasıyla iç içe bir yaşamın sürdüğü bu illerimizde, bu nedenle doğa harikası pek çok yer mevcuttur.
Tarihi bakımdan da önemli olan bu illerimizdeki ilk yerleşimler binlerce sene öncesine dayanmaktadır. Aynı zamanda iki ilin de hem Marmara Bölgesi, hem de Ege Bölgesi’nde toprakları bulunmakta ve deniz kıyısında yer almaktadırlar.
Böylesine zenginliklerle bezenmiş Balıkesir ve Çanakkale’ye gösterilen ilgi, hem yerli hem de yabancı turistlerin bölgeyi her mevsim ziyaret etmelerine neden oluyor. Genellikle il merkezlerindeki havaalanlarına inen turistler, bu noktadan sonra ulaşımlarında farklı alternatiflerle karşılaşıyorlar.
Bu alternatiflerden en gözde olanı ise Balıkesir Turizm’dir. Firma kalitesi, ekonomik bilet fiyatları ve dört mevsim saatte bir olarak farklı destinasyonlara düzenlediği seferleriyle bölgenin ulaşım lideridir diyebiliriz.

Balıkesir Turizm’in Hizmet Ayrıcalıkları
Turizm sektöründe yılların deneyimine sahip olan Balıkesir Turizm’in hizmet ayrıcalıkları arasında;
Hızlı ve son teknolojiyle sağlanan güvenli ulaşımlar,
Her saat farklı destinasyonlara hareket eden araçlarla gün içinde devamlı yapılan seferler,
Profesyonel çalışanlarıyla güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler,
Araç içi eğlence sistemleriyle keyifli yolculuklar,
Araç içi kesintisiz internet bağlantısı olanakları,
Ekonomik fiyatlarla her mevsim her cebe uygun bilet alma imkânları,
Evcil hayvan taşımacılığı desteği,
Online bilet satışında web sayfası ve mobil uygulama destekli bağlantılar,
VİP araçlarla daha hızlı, daha konforlu, daha güvenli ve daha ayrıcalıklı hizmetler yer alıyor.
Balıkesir Turizm tarafından sunulan bu hizmetleri çok daha detaylı bir şekilde incelemek istiyorsanız, firmanın kurumsal web adresi olan Balikesirturizm.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Hizmet İçin VİP Ulaşım
Günümüzde VİP özellikli ulaşımlar giderek daha yaygın bir hal almaya başlamıştır. Hemen hemen her yolculukta müşterilerini daha ayrıcalıklı bir şekilde ağırlamak isteyen firmalar, VİP ulaşım hizmetlerine yer vermektedirler. Fakat genellikle VİP ulaşımları için yüksek ücret ödemeleri yapmanız gerektiğinden, ekonomik bir ulaşım sağlamanız mümkün olamıyor.
Balıkesir Turizm, VİP özellikli ulaşımlara yer veren bir firmadır. Ancak firmayı diğer turizm şirketlerinden ayıran en önemli özelliği, bu ulaşım seçeneğinde uygun fiyatların sizlere sunulmasıdır. Yani firmanın normal ulaşım seçeneklerine alacağınız biletler ile VİP ulaşım seçeneklerine alacağınız biletler arasında uçurum fiyat farkları yoktur.
Aksine, firma her müşterisinin VİP özellikli ulaşımlara katılabilmesini amaçlayan bir fiyat politikası benimsemiştir. Bu sayede ekonomik fiyatlara maksimum konfora sahip araçlarda ayrıcalıklı hizmetin tadını çıkarabiliyorsunuz.
Balıkesir Turizm VİP özellikli araçları 17 kişi kapasiteye sahiptirler. Birçok sefer dahilinde yer verilen bu araçlarla hızlı ulaşım sağlanabilir, kendi aracınızla yapacağınız yolculukların konforunu aratmaz.

Evcil Hayvan Taşımacılığı Hizmeti
Balıkesir Turizm, evcil hayvan taşımacılığı hizmetleriyle müşterilerinin daima yanındadır. Firmanın yolculuklarda evcil hayvan taşımaya izin vermesinin yanı sıra, evcil hayvan taşımacılığına özel olarak düzenlediği seferleri bile bulunuyor. Bu sayede tatilinizde evcil hayvan dostunuzdan ayrı kalmak durumunda değilsiniz.
Evcil hayvanınızı, aşı karnesini Balıkesir Turizm’e sunarak ve kafesinin içinde seyahat etmesine dikkat ederek yanınızda taşıyabilirsiniz.

Sefer Saatleri, Hareket ve Varış Noktaları
Balıkesir Turizm’in gün boyunca süren seferleri 07:00 ile 20:30 saatleri arasında yapılıyor. Bu seferlerin her saatte bir olarak düzenlendiğinin de altını çizelim.
Balıkesir’den toplu taşıma merkezinden hareket eden Balıkesir Turizm otobüsleri, otogardan ve Yonca mevkiinden yolcu alıyor.
Çanakkale’den merkezde belediye binasının karşısından hareket eden firmanın otobüsleri, farklı istikametten Çanakkale’ye ulaştığında merkezde inmenize olanak tanıyor. Biletlerinizi www.balikesirturizm.com.tr ’den alabilirsiniz.
Firma otobüslerinin varış noktaları genellikle merkezler veya otogarlardır. Örneğin Ayvalık merkezdeki eski garaj, Balıkesir Turizm otobüslerinin varış noktasıdır. Dilerseniz yolculuğunuzdan önce hareket ve varış noktaları hakkında firmadan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.